nov 292006
 

sexy jul

Måkke tru at jeg er lat eller noe, selvom bloggen er stille som musene i musevisa. Det blir jul alikevel :)

Jeg har så mye på gang, og rekker bare å leve livet!

Jeg har sanket skatter til julekalenderene jeg lager i år. Det blir julekalender til både barn og kjæreste, og det er så deilig å ha fått det til! Også vet jeg at det blir satt pris på, og at hver morgen blir ekstra kos med en liten pakke å åpne. Jeg har verdens beste datter, stedatter og stesønn!

Og alle Manillusions kunder skal få kalender! For Manillusion har de aller beste kundene som finnes! Weeeeeeeeeeeeee! Jeg er veldig kry av det altså! Skal ikke røpe for mye om det her, men kan si såpass at det kan være svært lønnsomt å sjekke innom hver dag i advent – og ikke minst VAKKERT! For i år har vi tatt egne julebilder av en nydelig modell!

I helgen var jeg på kurs – og det er jommen lenge siden jeg var sist. Hele helgen var viet Silva-metoden, og hjernen min er nå tunet inn på å motta masse informasjon! Skal allerede teste om en uke, da skal jeg til Haugesund og læres opp i regnskapsprogrammet vi bruker. Etter det kan jeg forhåpentligvis overta en oppgave fra min kjære, og gi han mer tid til å ligge på sofaen og se på fotball, eller kanskje til å spille PSP eller noe? Han fortjener det virkelig!

I butikken har det kommet mengder av varer i det siste, og jeg får ikke lagt alt ut på nettet før jeg har bilder. Heldige meg som har vakre Mari, som stikker innom en gang i uka så jeg får tatt masse bilder. Men jeg mangler en vakker mannlig modell også. Kjenner du noen som har tid til å stikke innom så tips meg. Jeg kan ikke betale, bare gi deg noen fine bilder og litt glanstid på nettet. Jeg har mange varer som jeg trenger å få ut på nett til menn!

Men jeg nyter livet og spiser clementiner. Og til helgen skal vi lage pepperkaker! 

 Postet av klokken 00:54

  2 kommentarer til “Flittige Lise”

  1. Du er bare for søt, Lise! Gleder meg masse til julekalender! Beklager at jeg ikke kunne komme i dag, men det skal nok bli en skikk på det etterhvert! Ha en fortsatt god dag, vakre! Og hils Veronica fra meg!

  2. Åhh, gjett om jeg gleder meg til julekalenderen din – tenkte reklamere for den siden jeg ikke har fått tid til noe selv… =^_^=

    Nå skal jeg ta bilder i den fin-fine kjolen som jeg fikk av deg, weehe ^_^

Beklager, men kommentarskjemaet er nå stengt.