sept 072007
 

Ja, nå har jeg brukt det lille apparatet mitt 3 ganger i ansiktet, og det er merkbar forskjell allerede. Vil bare vise dere det.

Og – nå som jeg har vært så heldig å få til en avtale med leverandøren, så kan jeg selge det til deg – og jeg kommer gjerne og gir en demonstrasjon. Bare pip.

Her er jeg i dag (med forkjøla øyne faktisk). Tenk bare hva 2-3 måneder vil gjøre!

 Postet av klokken 11:42

  6 kommentarer til “Rynkefjerning – del 2”

  1. wwooooohoooo!!! vakkert ;)

  2. Kuuuuuult, Lise! Du blir to år yngre for hver behandling, jo! Du verden!

  3. Hei lise dette ser lovende ut!!!

    send meg mer informasjon om dette

     

    kiss riva

  4. Heisann!

    Har vært nysgjerrig på dette produktet i lang tid. Bestilte brosjyrer, men det står svært lite om hvorfor dette skulle virke. Er det kremene man bruker til, eller faktisk maskinen som er årsaken? Fungerer maskinen uten kremer? Du som har erfaringen nå, har du mulighet til å fortelle meg hemmeligheten? :-)

    Beste hilsener

    Christin Hansen

  5. Hemmeligheten ble oppfunnet på 1800-tallet av Luigi Galvani, som så at strøm polariserte huden.

    Nå, ved hjelp av Nuskin apparatet, og de patenterte geleene som NuSkin har forsket frem, vil negativ ladning først fjerne urenheter i huden og la porene puste, mens positiv ladning gir cellene en liten aerobictrening som stimulerer blodsirkulasjonen i huden. Viktige virkemidler er aminosyrer og magnesium, blant annet.

    Altså ingen hemmelighet – du får denne behandlingen på skjønnhetssalonger, til rundt 1100 kroner behandlingen. Men nå har du altså mulighet til å gjøre dette hjemme, eller på reise (den er jo bærbar, liten og batteridrevet).

    Dette funker IKKE uten geleer og kremer. 

    Jeg demonstrerer gjerne!

    Noe særlig mer kan jeg virkelig ikke si. Det må ses! 

     

    ;) Lise 

  6. jøss.. så sykt! og kult!

Beklager, men kommentarskjemaet er nå stengt.