des 182007
 

Oh lykke!

Jeg har kjøpt meg en julegave helt til meg selv, og synes jeg fortjener det så.

Jeg har fått Trine Paulsen til å skreddersy et psykosedyr til meg. Trine er “dyret” bak Psykosedyr, og lager deilige dyr, klær og buttons. Anbefaler alle å ta en titt på siden hennes: www.psykosedyr.com, eller gruppa hennes på Facebook.

Min er laget i sort skinn, med pinuplugg og glitrende øyne. Hun er pyntet med en rød skinnrose i håret og har 3 spykosebabyer i magen.

PsykoseLise skal bo i butikken noen dager nå og spre glede og kjærlighet – til meg! Også skal hun få komme hjem.

Er hun ikke helt aldeles bedårende? Awww. AI like it!!

  4 Responses to “PsykoseLise:)”

  1. Utrolig bedårende! Awh :D Får jeg se henne på lørdag?

  2. Tusen takk! Jeg må innrømme at jeg ikke klarte å la hun være alene i butikken, så jeg tok henne med hjem… :) Kanskje hun blir med på lørdag alikevel. Hihi:D

  3. Hihi, søt er hun uansett :D

  4. Så kul den var! Jeg måtte lese «Pinuplugg» omtrent 4 ganger før jeg skjønte at det ikke stod «pin-plugg» og jeg undret meg veldig over hvor denne var plassert på psykosedyret.. *smatte* Men så skjønte jeg at alt var oppi det slitne hodet mitt hele tiden, og PsykoseLise er en veldig tøff frøken(kan man kalle henne det?) ;)

Sorry, the comment form is closed at this time.

   
© 2011 Manillusion Blogg Suffusion theme by Sayontan Sinha